shakibafar
03 خرداد 1402 - 16:54

نارضایتی رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها از فعالیت فیک‌نیوزها در کرمانشاه

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌های کرمانشاه از فعالیت فیک‌نیوزها گلایه دارند و ناراحت هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، علی شعبانی در نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی‌های استان که در استانداری برگزار شد با اشاره به ویژگی‌های روابط عمومی برای همراه کردن مردم، اظهار داشت: دستگاه دولتی و روابط عمومی باید بپذیرد که قصور و کوتاهی دارد و مردم مدعی و رسانه‌ها مطالبه‌گر هستند.

وی با بیان اینکه رسالت رسانه انتقال پیام روابط عمومی‌ها و دستگاه‌ها به مردم است عنوان کرد: رسانه نقش ماهیت اتصالی دارد و این انتقال پیام و قانع کردن کار دشواری است.

شعبانی با اشاره به اینکه روان بودن کلمات و بیان شیوا برای روابط عمومی بسیار اهمیت دارد گفت: چنانچه پیام‌رسان مناسب، شیوه مناسب و رسانه مناسب برای انتقال پیام انتخاب نشود سبب عقب ماندن کارها می‌شود.

وی با بیان اینکه 80 درصد زمان مدیران کاریزما در گفت‌وگو و ایجاد هم نظری با زیرمجموعه و مردم می‌گذرد، افزود: همه از جمله روابط عمومی و رسانه‌ها از فعالیت فیک‌نیوزها ناراحت هستند.

شعبانی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در بخش‌های مختلف با موضوع اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، گفت: چنانچه دستگاه‌های دولتی خوش وعده باشند، می‌توانند خبر خود را به نحو مطلوب منتشر کنند و اقتصاد رسانه‌ها را نیز بچرخانند.  

الماسی مدیر روبط عمومی استانداری کرمانشاه نیز در این نشست، عنوان کرد: کارکنان روابط عمومی با ساعت کاری مضاعف، حضور در روزهای تعطیل و غیرتعطیل و فعالیت شبانه‌روزی و استرس و فشار مضاعف اما ازنظر مالی کمتر از سایر همکاران مورد توجه هستند و همیشه نیز در نوک پیکان اتهام قرار دارند.

وی با بیان اینکه مدیران خوش فکر پشتیبان محکم و قابل اتکا برای مدیران روابط عمومی هستند عنوان کرد: هرچند مدیران حامی در استان وجود دارد اما مدیرانی نیز حمایت کافی از روابط عمومی را ندارند و فضای کاری امن و راحت را فراهم نمی‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1236065